Trouwlocatie Zuid-Frankrijk: Chateau Blomac is een paradijsje!
5135
post-template-default,single,single-post,postid-5135,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-17.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive

Trouwen in een paradijsje: Trouwlocatie Chateau Blomac in Zuid-Frankrijk

bruidspaar-fotoshoot-golden-hour

Trouwen in een paradijsje: Trouwlocatie Chateau Blomac in Zuid-Frankrijk

Wat een feestje! 2 jaar geleden mocht ik naar Chateau Blomac vlakbij Carcassonne voor een workshop, afgelopen jaar mocht ik er een prachtige bruiloft fotograferen en komend jaar nog een keer! Ik ben heel erg dankbaar voor al deze mooie momenten. 🙂

Omdat ik je graag mee wil laten beleven wat voor prachtig stukje paradijs in Frankrijk is gecreëerd door de Nederlandse eigenaren Fred en Jacqueline, wil ik je meenemen naar de bruiloft van Johan en Tamara. Van een heerlijk welkomstdiner, tot voorbereidingen waarbij iedereen mee hielp. Maar ook geweldige decoraties en aankleding, tot mooie details. En van beginnen met de ceremonie in het zonnetje, tot je stoel oppakken en onder het afdak gaan zitten omdat het gaat regenen. Van een koud windje met prachtig golden hour licht, tot een spectaculair diner met mooie speeches.

Eigenlijk in één zin: een prachtig bruiloft weekend, vol mooie momenten en gezellige mensen. Johan en Tamara, dankjewel dat ik erbij mocht zijn!

Liefs,
Tamara

01-aankomst-bruiloft-weekend-toast-chateau-blomac-frankrijk 02-trouwlocatie-chateau-blomac-zuid-frankrijk-carcassonne 03-diner-bruiloft-carcassonne-zuid-frankrijk-decoratie 04-gepersonaliseerde-menukaartjes-bruiloft-frankrijk 05-proosten-welkomstdiner-bruiloft-frankrijk 06-voorbereidingen-decoratie-bruiloft-zuid-frankrijk 07-voorbereidingen-decoreren-bruiloft-chateau-blomac 08-parfum-bruiloft-bruid-chateau-blomac 09-details-bruid-accessoires-ringen-oorbellen 10-accessoires-bruidegom-chateau-blomacaankleden-bruidegom-bruiloft-zuid-frankrijk-carcassonne 12-selfie-bruid-zuid-frankrijk-aankleden-bruiloftfirst-look-met-papa-emotie14-first-look-bruidspaar-chateau-blomacgave-trouwfoto-onder-boom-frankrijk-carcassonne-blomac 15-bruidspaar-zuid-frankrijk-trouwfotograaf 16-stukje-paradijs-op-aarde-chateau-blomac 17-walking-down-the-aisle-with-daddy-wedding-france 19-dreigende-lucht-huwelijksceremonie-chateau-blomac 20-oppakken-en-wegwezen-bruiloft-ceremonie-verplaatsen 21-de-kus-bruiloft-ceremonie-trouwfotograaf 22-klappende-vrienden-familie-huwelijksceremonie-zuid-frankrijk 23-officieel-man-en-vrouw-huwelijk-chateau-blomac 24-taart-aansijden-bruidstaart-chateau-blomac-just-married 25-bruidsboeket-polaroid-camera-bruidspaar 26-polaroid-camera-bruiloft-fotohokje-fotoprops bruidspaar-fotoshoot-golden-hour27-fotoshoot-bruidspaar-huwelijksfotograaf-blomac-carcassonnebruid-karakteristiek-dorpje-zuid-frankrijk-blomac28-bruidegom-poseren-fotoshoot-bruidspaar bruidspaar-fotoshoot-golden-hour-blomacfotoshoot-bruidspaar-golden-hour-frankrijk 30-trapscene-bruidspaar-trapfoto-chateau-blomac 31-diner-bruiloft-driegangen-persoonlijke-menukaart 32-proosten-huwelijk-bruidspaar-chateau-blomac 33-speech-diner-bruiloftfirst-dance-wedding-couple-france-blomac 35-bedankje-fles-wijn-gepersonaliseerd-chateau-blomac

Ps: Zijn jullie op zoek naar een prachtige trouwlocatie in Zuid-Frankrijk? Neem dan echt eens een kijkje bij Chateau Blomac. En.. ik ga graag met jullie mee om jullie prachtige dag vast te leggen. Bekijk de mogelijkheden op mijn bruiloft pagina of stuur een mailtje om mijn toffe brochure te ontvangen.

Geen reactie's

Geef een reactie